Корзина

0 Товаров 0.00 UAH

Перейти в корзину

$1=27.15 UAH
Главная Противоопухолевые препараты Винат (Veenat) иматиниб мезилат 100мг, №120 (дженерик Glivec)Винат (Veenat) иматиниб мезилат 100мг, №120 (дженерик Glivec)

Винат (Veenat) иматиниб мезилат 100мг,  №120 (дженерик Glivec)

 

Противоопухолевый препарат Veenat 100 (дженерик препарата Glivec), индийской компании Natco, назначается врачами при следующих заболеваниях: злокачественные стромальные опухоли, хронический миелолейкоз во всех стадиях. Причем Veenat может назначаться как «наивным» пациентам (которые ранее не лечились), так и «неответчикам» (пациентам, которые лечились интерфероном альфа, но не получили положительных результатов). Иматиниб мезилат – основной компонент препарата в дозировке 100 мг – оказывает селективное влияние на полиферацию злокачественных клеток, что поступательно приводит к их гибели.

У нас можно купить 100% оригинальный препарат Винат (Veenat) иматиниб мезилат 100мг, №120 (дженерик Glivec) по цене производителя с быстрой доставкой по Украине.

Почему стоит заказывать препараты у нас?

✓ Быстрое оформление заказа и отправка
✓ Одни из лучших цен в Украине
✓ 100% оригинальные препараты
✓ Оплата при получении
Инструкция

Цена: 2850.78 UAH   (обновлено 23.02.2018)
Количество:  или Купить в 1 клик
Винат (Veenat) иматиниб мезилат 100мг, №120 (дженерик Glivec)

Рейтинг: 4.4 из 5 (голосов: 8 / отзывов: 8)

Отзыв
Петро, 31.07.2017
Мій хронічний мієлолейкоз відразу почали лікувати Інтерфероном. Як виявилося, це було не дуже добре, тому що належного ефекту я не отримав, тільки втратив час. Другими ліками для мене став Вінат (Іматиніб). Через невдалу спробу попередньої терапії Інтерфероном досить довго не було відповіді на лікування. Спочатку мені підвищили дозу препарату, а коли була досягнута оптимальна відповідь, її повернули на колишній рівень. Побічні ефекти виникають, точніше, переслідують мене майже весь час терапії, але інтенсивність їх різна, рідко висока. В цілому, терпіти можна. Була велика небезпека розвитку стійкості. Зараз у мене йде другий рік лікування. Стан значно покращився, але поки препарат не скасовують, кажуть, що, швидше за все, доведеться приймати його ще кілька місяців.
Оставить отзыв
Имя
E-mail
Текст комментария
Оценка для товара
                              
Все більшу популярність набирають дженеріки відомих фармацевтичних брендів. Дженеріки – це медичні препарати з тією ж (або аналогічною) діючою речовиною, але по більш доступній для кожного споживача ціні. Виробниками здебільшого є великі фармацевтичні корпорації з Європи та Індії. Ми можемо привезти під замовлення будь-які ліки на територію України від заводу-виробника з країн Євросоюзу, Індії, Туреччини, Білорусі й Росії.

Есть вопросы?

Бесплатная консультация

Пожалуйста напишите ваше имя и телефон и мы перезвоним вам:Не можете найти препарат?

Заполните форму ниже и мы постараемся вам помочь!
Доставка 1-3 доби по всім регіонам України: Київ та Київська область, Донецьк і Донецька область, Одеса і Одеська область, Луганськ і Луганська область, Крим та Кримська область, Запоріжжя та Запорізька область, Вінниця та Вінницька область, Полтава та Полтавська область, Івано-Франківськ та Івано-Франківська область, Хмельницький та Хмельницька область, Житомир та Житомирська область, Черкаси та Черкаська область, Закарпаття та Закарпатська область, Миколаїв та Миколаївська область, Рівне та Рівненська область, Суми та Сумська область, Тернопіль та Тернопільська область, Херсон та Херсонська область, Чернігів та Чернігівська область, Волинь та Волинська область, Кропивницький та Кропивницька область, Чернівці та Чернівецька область, Севастополь та Севастопольська область.