Корзина

0 Товаров 0.00 UAH

Перейти в корзину

$1=27.15 UAH
Главная Препараты от гепатита С, B Веласоф ( Velasof ) софосбувир 400мг+велпатасвир 100мг, №28 (дженерик Epclusa)Веласоф ( Velasof ) софосбувир 400мг+велпатасвир 100мг, №28 (дженерик Epclusa)

Веласоф ( Velasof ) софосбувир 400мг+велпатасвир 100мг, №28 (дженерик Epclusa)

 

Препарат Velasof (lдженерик Epclusa) торговой марки Hetero индийского производства применим для лечения вируса гепатита С. Подходит при терапии вируса 1-6 генотипов для пациентов, в первый раз применяющих медикаментозное лечение, и для пациентов с повторным рецидивом после неудачного применения противовирусной терапии другими препаратами. В основе эффективности препарата лежит взаимодействие основных компонентов, оказывающих прямое действие, - велпатасвира 100 мг и софосбувира 400 мг. Данное взаимодействие препятствует репликации вируса в организме и весьма эффективно противостоит его повторным проявлениям.

У нас можно купить 100% оригинальный препарат Веласоф ( Velasof ) софосбувир 400мг+велпатасвир 100мг, №28 (дженерик Epclusa) по цене производителя с быстрой доставкой по Украине.

Почему стоит заказывать препараты у нас?

✓ Быстрое оформление заказа и отправка
✓ Одни из лучших цен в Украине
✓ 100% оригинальные препараты
✓ Оплата при получении
Инструкция

Цены
от 3 Шт. 7873.59 UAH / Шт.

Цена: 8145.09 UAH   (обновлено 23.02.2018)
Количество:  или Купить в 1 клик
Веласоф ( Velasof ) софосбувир 400мг+велпатасвир 100мг, №28 (дженерик Epclusa)

Рейтинг: 3.4 из 5 (голосов: 5 / отзывов: 5)

Отзыв
Марія, 29.08.2017
Перед тим, як завагітніти здавала аналізи і почула невтішну для себе новину – захворіла на гепатит С. Як – і досі не змогла зрозуміти, але одразу вирішила лікуватись. Радилась з багатьма лікарями і всі вони казали різне, різні схеми лікування, різні препарати пропонували. А я ніяк не могла обрати правильний шлях для себе. Врешті решт зважила всі за і проти, перечитала купу інформації і зробила для себе висновок, що по моїм показникам найкращим лікуванням буде курс Velasof. Замовила через інтернет одразу на весь курс лікування. І ви знаєте, виявилась права. Два дні тому здала повторно аналізи – вірус в крові не знайдено! Тепер можна і дитинку народити здоровою)) Тож вірте в себе, дізнавайтесь якомога більше про свою хворобу і способи її лікування, і ви неодмінно будете здорові, чого вам і бажаю від всього серця!
Оставить отзыв
Имя
E-mail
Текст комментария
Оценка для товара
                              
Все більшу популярність набирають дженеріки відомих фармацевтичних брендів. Дженеріки – це медичні препарати з тією ж (або аналогічною) діючою речовиною, але по більш доступній для кожного споживача ціні. Виробниками здебільшого є великі фармацевтичні корпорації з Європи та Індії. Ми можемо привезти під замовлення будь-які ліки на територію України від заводу-виробника з країн Євросоюзу, Індії, Туреччини, Білорусі й Росії.

Есть вопросы?

Бесплатная консультация

Пожалуйста напишите ваше имя и телефон и мы перезвоним вам:Не можете найти препарат?

Заполните форму ниже и мы постараемся вам помочь!
Доставка 1-3 доби по всім регіонам України: Київ та Київська область, Донецьк і Донецька область, Одеса і Одеська область, Луганськ і Луганська область, Крим та Кримська область, Запоріжжя та Запорізька область, Вінниця та Вінницька область, Полтава та Полтавська область, Івано-Франківськ та Івано-Франківська область, Хмельницький та Хмельницька область, Житомир та Житомирська область, Черкаси та Черкаська область, Закарпаття та Закарпатська область, Миколаїв та Миколаївська область, Рівне та Рівненська область, Суми та Сумська область, Тернопіль та Тернопільська область, Херсон та Херсонська область, Чернігів та Чернігівська область, Волинь та Волинська область, Кропивницький та Кропивницька область, Чернівці та Чернівецька область, Севастополь та Севастопольська область.